Zamknij  ogłoszenia XVII Niedzieli Zwykłej 2016

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
XVII NIEDZIELA  ZWYKŁA - 24. 07. 2016 

1.    Zapraszamy wszystkich, którzy podjęli się Duchowej Adopcji Dziecka Nienarodzonego jutro 25 lipca na godz. 18.00. Prosimy przynieść ze sobą świece.
2.    W poniedziałek też, przypada święto św. Jakuba Ap. i wspomnienie św. Krzysztofa. Po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 poświęcenie pojazdów.
3.    Msza św. w intencji Ojczyzny w następną niedzielę o godz. 17.00 poprzedzona zostanie modlitwą różańcową o godz. 16.30. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na kościół.
4.    W sierpniu, tak jak w ubiegłych latach wyruszy już po raz 36 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa „BŁOGOSŁAWIENI MIŁOSIERNI”. Informację o pielgrzymce są dostępne na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej pielgrzymki (www.pielgrzymka-podlaska.eu i pod numerem tel. 601 912 229 – ks. Piotr Wojdat – kierownik pielgrzymki).
5.    Serdeczne Bóg zapłać za ofiary  złożone na  kościół, mieszkańcom Dąbrówki Stany za III kwartał 2016 - na parkan – 6.080 zł, nowożeńcom Adrianowi Kadejowi i Annie zd. Zalewskiej – 200 zł, oraz Państwu Janowi i Bożenie Soczewka (Wspólnota Modlitewna św. Chabela) ze Stoku Lackiego – 5.500 zł i indywidualna ofiara: 50 zł. Bóg zapłać.
6.    Serdeczne Bóg zapłać P. Urszuli Sztandera za wotum dar śp. Edwarda Hipolita Gajowniczka do kościoła – witraża „Modlitwy Pana Jezusa w Ogrójcu”.
7.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Nowych Igań z ul. Wyględówka i Żelkowa Kol z ul. Zacisze. Sprzątali: Kazimierz i Teresa Skaruz, Magdalena Wojdyga, Hanna Nogal, Zofia i Waldemar Jagiełło, Teresa Bareja, Elżbieta i Tadeusz Bareja. Bóg zapłać mieszkańcom  ul. Wyględówki i ul. Spokojnej za sprzątanie i za złożone ofiary na kwiaty. Na poniedziałek i sobotę zapraszamy do sprzątania  mieszkańców Wyłaz Małych, a od następnego tygodnia Wyłaz Dużych. Wg kolejności  z listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
8.    W dniach 10 – 11 września 2016r. organizujemy pielgrzymkę do Lichenia i Torunia w ramach dziękczynienia za dar kanonizacji św. O. Stanisława Papczyńskiego. Koszt 120 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. Przy zapisie prosimy o wpłaty i podanie PESEL- u.
9.    Wójt Gminy Skórzec przypomina, że trwa konkurs na najczystsze sołectwo, najładniejszy ogródek kwiatowy i ogródek warzywny. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą od 1 do 10 sierpnia 2016r. (W konkursie na ogródki nie mogą brać udziału zwycięzcy roku poprzedniego a w konkursie na najczystsze sołectwo laureaci z trzech poprzednich lat). Podsumowanie konkursów odbędzie się na I powiatowych dożynkach w dniu 28 sierpnia 2016r. Podczas dożynek odbędzie się również konkurs na wieniec dożynkowy dla całego powiatu. Zachęcamy mieszkańców do wzięcia czynnego udziału w konkursach.

ogłoszenia XVI Niedzieli Zwykłej 2016

 

ogłoszenia XV Niedzieli Zwykłej 2016

 

ogłoszenia XIV Niedzieli Zwykłej

 

ogłoszenia XIII Niedzieli Zwykłej

 

ogłoszenia XII Niedzieli Zwykłej

 

Strona 1 z 66 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii