Zamknij  Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
XXV NIEDZIELA  ZWYKŁA
 24. 09. 2017
1.    Ofiary składane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na spłatę długu związanego z rozbudową kościoła.
2.    Dzisiaj po sumie spotkanie dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii oraz dla ich rodziców.
3.    Również dzisiaj o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny poprzedzona  modlitwą różańcową o godz. 16.30.
4.    Jutro na godz.  18.00 zapraszamy wszystkich, którzy podjęli duchową adopcję dziecka nienarodzonego. Prosimy zabrać ze sobą świece.
5.    W niedzielę rozpoczniemy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Różaniec  w dni powszednie będziemy odmawiać po Mszach św. wieczornych, natomiast w niedzielę o godz. 16.30. Różaniec dla dzieci codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
6.    Także w następną niedzielę s. Teresa będzie obchodzić dzień swoich Imienin. W intencji czcigodnej solenizantki będziemy się modlić podczas Mszy św. o godz. 12.00.
7.    Pierwsza i druga część katechezy dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. dzieci w najbliższą sobotę o godz. 19.00 w sali domu parafialnego.
8.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Drupi. Sprzątali: Elżbieta Mróz, Beata Wysocka, Agnieszka Kruszewska, Lidia Kulikowska, Alina Wróbel, Mirosława Jastrzębska, Wojciech Kulikowski, Ireneusz Młynarczyk, Lech i Alicja Oknińscy, Zofia Kruszewska, Mirosława Jastrzębska, Renata Bareja. Na poniedziałek zapraszamy mieszkańców Drupi, natomiast na sobotę mieszkańców Podlipniaka.
9.    Wielka akcja modlitewna „Różaniec do granic” zaplanowana jest na 7 października 2017 r. Tego dnia udamy się na granice Polski i będziemy modlić się na różańcu. Chcemy przepraszać i wynagradzać za wszelkie bluźnierstwa, zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy błagać przez wstawiennictwo Matki Bożej o ratunek dla Polski i świata. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Zapisy w kancelarii, należy podać numer telefonu i PESEL. Koszt 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.
10.    Przed kościołem jest jeszcze do nabycia czasopismo „W cieniu Krzyża”.
11.    W najbliższą niedzielę będzie możliwość podpisania się pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”. Potrzebny będzie numer PESEL.

Podwyższenia Krzyża Św. 2017

 

Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XXI Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XX Niedziela Zwykła 2017

 

Strona 1 z 75 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii