Zamknij  ogłoszenia XIII Niedzieli Zwykłej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
XIII NIEDZIELA  ZWYKŁA - 26. 06. 2016 

1.    Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, które przeznaczone są na kościół.
2.    Msza św. w intencji Ojczyzny dzisiaj o godz. 17.00 poprzedzona zostanie modlitwą różańcową o godz. 16.30.
3.    Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa przez cały miesiąc czerwiec po Mszach św. wieczornych.
4.    W środę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca św. lub Biskupa, pod zwykłymi warunkami z odmówieniem w tym dniu Wyznania wiary. Taca z tej Uroczystości przeznaczona jest na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. W tym dniu zapraszamy wszystkich na Mszę św. wieczorną, by wyrazić wdzięczność i naszą modlitwą otoczyć życie oraz posługę w naszej parafii ks. Pawła Saczuka w dniu Jego Imienin.
5.    W uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła przypada również dzień Imienin Księdza Biskupa Piotra Sawczuka. W tym dniu, w kościele katedralnym w Siedlcach o godz. 12.00, będzie sprawowana Eucharystia w intencji Dostojnego Solenizanta.
6.    W I piątek spowiedź podczas nabożeństw porannych i wieczornych. Wieczorem spowiedź od godz. 17.30. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. do Cudownego Krzyża. Adoracja do godz. 21.00.
7.    W najbliższą sobotę na Mszę św. o godz. 7.00 zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca NMP na nabożeństwo wynagradzające.
8.    Informujemy, iż od następnej niedzieli przez cały okres wakacji na Mszach św. niedzielnych będzie spowiadał tylko jeden ksiądz.
9.    Serdeczne Bóg zapłać za ofiary  złożone na  kościół: za 2 kwartał 2016 r. – mieszkańcom Żelkowa Wsi – 2. 820 zł, za 2 kwartał br. -  mieszkańcom Żelkowa z ul. Zacisze i Igań Nowych z ul. Wyględówka – 1.170,  zł za 2 kwartał 2016 r. – mieszkańcom Gołąbka – 5.580 zł, Państwu Hannie i Romanowi Chądzyńskim na parkan – 1.000 zł, bezimiennie z Dąbrówki Ług 400 zł – na odnowienie nastawy ołtarza z tabernakulum i 100 zł na parkan.
10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Żelkowa Kol z ul. Spokojnej. Sprzątali: Agnieszka Skarus, Alina Skarus, Franciszka Cabaj, Daniel Halliopa, Stanisław Kałuża, Magdalena Matus, Mirosław Ługowski, Paweł Ługowski, Edyta i Marek Wierzman, Marian Skaruz, Agnieszka Skaruz. Na poniedziałek i sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła kolejnych mieszkańców Żelkowa Kol. z ul. Spokojnej. wg kolejności  z listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
11.    W dniach 1 – 2 lipca w naszym sanktuarium organizujemy „Rekolekcje zawierzenia Najświętszej Maryi Pannie” - przygotowujące do całkowitego ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Jej ręce według nauki św. Ludwika Marii Grignion de Montforta. Poprowadzi je O. Mihovil Filipović S.M.M. (Montforianin) z Częstochowy. Rozpoczęcie w piątek (1 lipca) o godz. 16.00.
12.     Skórzeckie Stowarzyszenie Dobroczynne będzie prowadziło warsztaty muzyczne w okresie wakacji. Zapisy dla dzieci w świetlicy w domu parafialnym dzisiaj w godz. od 11.30 do 12.30. Zapraszamy.
13.    Skórzeckie Stowarzyszenie Dobroczynne organizuje też  kolonie letnie dla dzieci w dniach 23-30 sierpnia 2016 r. w Głuchołazach, w ośrodku Banderoza. Cena 470 zł. Zapisy oraz szczegółowe informacje w GOPS -ie w Skórcu.
14.    W minionym tygodniu odszedł do Pana:  śp. Piotr Strzaliński l. 57 z Dąbrówki Stany. Pogrzeb odbędzie się w najbliższym czasie. Wieczny odpoczynek…

ogłoszenia XII Niedzieli Zwykłej

 

ogłoszenia XI Niedzieli Zwykłej

 

ogłoszenia X Niedzieli Zwykłej

 

ogłoszenia IX Niedzieli Zwykłej

 

Ogłoszenia - Niedziela Trójcy Przenajśw. 2016

 

Strona 1 z 65 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii