Zamknij  Ogłoszenia - Niedziela Wniebowstąpienmia Pańskiego

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 28. 05. 2017 
 
1.    Dzisiaj modlić się będziemy za naszą Ojczyznę. W tej intencji odprawiona zostanie Msza św. o godz. 17.00, poprzedzona różańcem o godz. 16.30.
2.    Każdego dnia po Mszach wieczornych zapraszamy na Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
3.    Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa - począwszy od czwartku przez cały miesiąc czerwiec po Mszach św. wieczornych.
4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek,  piątek i sobota  miesiąca. W czwartek zapraszamy  na Mszę św.  o godz. 18.00 i nabożeństwo w intencji powołań. W piątek spowiedź od godz.16.00 a o 16.30 Msza św. z udziałem dzieci. Msza Święta w intencjach zgłoszonych do Cudownego Krzyża - o godz. 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu przedłużona do godz. 21.00. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
5.    Katechezy przedślubne dla narzeczonych odbywać się będą w miesiącu czerwcu w każdy piątek o godz. 20.00. W najbliższy piątek 1 i 2 cz. przygotowania, a narzeczonych zapraszamy wyjątkowo do kościoła by rozpocząć bezpośrednie przygotowanie do małżeństwa czuwaniem przy Cudownym Krzyżu.
6.    I i II cz. katechezy dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. dzieci - w sobotę o godz. 19.00.
7.    W sobotę 03 czerwca  przeżywać będziemy Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Św. O godz. 20.00 rozpoczniemy nasze czuwanie modlitwą różańcową - będziemy trwali wraz z Maryją, Matką Jezusa  w wieczerniku naszej świątyni na dar Zesłania Ducha Św. Na zakończenie czuwania ok. 22.30 odprawiona będzie Msza św. Na to czuwanie zapraszamy wszystkich parafian, a w sposób szczególny wszystkie grupy działające i modlące się przy Parafii jako owoc działania Ducha Św., który powołał nas do życia i posługi w tym konkretnym Kościele.
8.    W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Św. kończy się Okres Wielkanocy, a tym samym kończy się czas Komunii wielkanocnej.
9.    X Dzień Dziękczynienia przeżywać będziemy w następną niedzielę, połączony zostanie ze zbiórką ofiar  do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Żebraka. Sprzątali: Teresa Lewandowska, Stanisław Kubiak, Monika Dziuba, Hanna Nowacka, Halina Paciorek, Barbara Śledź, Halina Sulej, Stanisława Sulej, Zbigniew Sulej, Marek Pajka, Bożena Pajka, Krzysztof Mućko i Marzena Włodarek.  Na poniedziałek  i sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Żebraka wg listy wywieszonej w gablocie przed kościołem. A od następnego tygodnia do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Grali Dąbrowizna.
11.    Skórzeckie Stowarzyszenie Dobroczynne zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Dzień Dziecka – 4 czerwca 2017 r. na plac przy Szkole Podstawowej w Skórcu w godz. 14.00 – 19.00. W programie loteria fantowa, występy artystyczne uczniów, darmowy plac zabaw, konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami dla rodzin. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
12.    W niedzielę 11 czerwca po Mszy św. o godz. 10.30 i przed Mszą św. o godz. 17.00 będą do odebrania zdjęcia i film z Uroczystości I Komunii św.
13.    W piątek 16 czerwca w Pratulinie odbędzie się kolejne "Jerycho Młodych". Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Pawła.
14.    Wójt Gminy Skórzec przypomina, że trwa konkurs ogródków kwiatowych i warzywnych oraz konkurs na najczystsze sołectwo. Podsumowanie konkursu na dożynkach w dniu 20 sierpnia.
15.    W kancelarii parafialnej jest do odebrania czerwcowy numer „Różańca”.
16.    Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Jezus” przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus zaprasza 2 czerwca o godz. 18.00 na Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie. Spotkanie poprowadzi ks. Paweł Rozbicki diecezjalny koordynator Odnowy w Duchu Św. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
17.    W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Danuta Trojanowska l. 44 z Koszewnicy. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia VI Niedziela Wielkanocy 2017

 

Ogłoszenia V Niedziela Wielkanocy 2017

 

Ogłoszenia IV Niedziela Wielkanocy 2017

 

Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocy 2017

 

Ogłoszenia II Niedziela Wielkanocy (Miłosierdzia Bożego) 2017

 

Strona 1 z 72 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii