Zamknij  Ogłoszenia - IV Niedziela Zwykła 2015

1.    Jutro - 02 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte w tym dniu o godz.: 7.00, 9.00, 12.00, 16.30 – z udziałem dzieci  i 18.00 Błogosławieństwo świec przed każdą Mszą św. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe w diecezji. Pamiętajmy w modlitwie za osoby konsekrowane i prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece gromnice.
2.    Spotkanie Bractwa Niepokalanego Poczęcia  również w tym dniu (2 lutego) po Mszy św. o godz. 12.00 w dużej sali domu parafialnego.
3.    Zapraszamy na Mszę św. i Nabożeństwo do Ducha Św. z modlitwą umocnienia, pokoju i uzdrowienia dla chorych oraz za posługująch chorym w środę o godz. 18.00.
4.    Msza św. dziękczynna za dar Eucharystii z modlitwą o powołania w czwartek o godz. 18.00.
5.    W pierwszy piątek miesiąca Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00 – wotywna do Serca Pana Jezusa i o godz. 18.00 - w intencjach do Cudownego Krzyża.  Msza św. z udziałem dzieci o godz. 16.30. Spowiedź na Mszy św. porannej i od godziny 16.00. Po Mszy św. wieczornej trwać będzie  adoracja Najświętszego Sakramentu - o godz. 20.00 dziękować będziemy i uwielbiać Pana Boga za dar Cudownego Krzyża.
6.    I i II część katechezy dla narzeczonych wyjątkowo odbywać się będzie w kościele w najbliższy piątek o godz. 20.00. Następna seria katechez dla przygotowujących się do sakramentu małżeństwa będzie przeprowadzona w czerwcu.
7.    Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi - w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 i jak każdego 7 dnia miesiąca w naszym sanktuarium, zapraszamy wszystkich, tym razem wyjątkowo po Mszy św. porannej - na Różaniec (4 części). W tym miesiącu modlitwę poprowadzą Róże Różańcowe ze Skórca.
8.    3 i 4 cz. katechezy przedchrzcielnej dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę 7 lutego o godz.17.00.
9.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Dąbrówki Ług z ul. Garwolińskiej  sprzątali: Teresa Dołęga, Barbara Obłoza, Genowefa Olszewska, Małgorzata i Karolina Jastrzębska, Kazimiera i Edward Duk, Grzegorz i Wiktoria Czeluścińscy, Marek Bazylczuk, Anna Pasternak. Na wtorek  i sobotę zapraszamy do sprzątania mieszkańców Dąbrówki Ług z ul. Garwolińskiej z listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
10.    W kancelarii parafialnej jest do odebrania lutowy numer miesięcznika "Różaniec".
11.     W następną niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy niedzielę radiową. Ze Słowem Bożym gościć będziemy pracowników Katolickiego Radia Podlasie. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na rozgłośnię radiową.
12.    W minionym tygodniu zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską – kolędę. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim za niezwykle serdeczne, życzliwe i gościnne  przyjęcie do domów Księży z Bożym błogosławieństwem na Nowy 2015 Rok. Dziękujemy za złożone ofiary - w tym i na rozbudowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać naszym Radnym Parafialnym i tym, wszystkim którzy zorganizowali i przywieźli kapłanów do poszczególnych miejscowości. Dziękujemy za przepyszne posiłki gospodyniom i za wszelkie dobro oraz uwagi. Bóg zapłać.
13.    W minionym tygodniu odszedł do Pana: śp. Adrian Bruśniak l. 18.00  z Siedlec pogrzeb jutro 2 lutego o godz. 14.00, poprzedzony wprowadzeniem do kościoła o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek….

Ogłoszenia Niedziela Odpustu 2015

 

Ogłoszenia - II Niedziela Zwykła 2015

 

Ogłoszenia Niedziela Chrztu Pańskiego 2015

 

Ogłoszenia II Niedziela po Bożym Narodzeniu 2015

 

Ogłoszenia Niedziela Św. Rodziny 2014

 

Strona 1 z 52 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii