Zamknij  Ogłoszenia - XIII Niedziela Zwykła 2015

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  - 28. 06. 2015

1.    Dzisiaj modlić się będziemy za naszą Ojczyznę. W tej intencji odprawiona zostanie Msza św. o godz. 17.00, poprzedzona różańcem o godz. 16.30.
2.    Jutro przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca św. lub Biskupa, pod zwykłymi warunkami z odmówieniem w tym dniu Wyznania wiary. Taca z tej Uroczystości przeznaczona jest na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. W tym dniu zapraszamy wszystkich na Mszę św. wieczorną, by wyrazić wdzięczność i naszą modlitwą otoczyć życie oraz posługę w naszej parafii ks. Pawła Saczuka w dniu Jego Imienin.
3.    Informujemy, iż od następnej niedzieli przez cały okres wakacji na Mszach św. niedzielnych będzie spowiadał tylko jeden ksiądz.
4.    Zapraszamy na Mszę św. o Duchu Św. i nabożeństwo za chorych w pierwszą środę miesiąca  lipca w przededniu Wspomnienia Matki Bożej Kodeńskiej, Matki Jedności i Diecezjalnego Dnia Chorego - otoczmy modlitwą tych, którzy tak bardzo potrzebują serca, pamięci, zainteresowania, pomocy z naszej strony, jak i tych którzy posługują chorym.
5.    W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.
6.    W I czwartek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św.  dziękczynną za dar Eucharystii i nabożeństwo powołaniowe.
7.    W I piątek spowiedź podczas nabożeństw porannych i wieczornych, wieczorem spowiedź od godz. 17.30. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. do Cudownego Krzyża. Adoracja wyjątkowo przedłużona do godz. 21.00 – gdzie dziękować będziemy  Panu za znak Bożej Miłości jakim jest nasz łaskami słynący Cudowny Krzyż.
8.    W najbliższą sobotę na Mszę św. o godz. 7.00 zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca NMP na nabożeństwo wynagradzające.
9.    I cz. katechez dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. dzieci  w lipcu i sierpniu w sobotę 4 lipca o godz. 17.00.
10.    Bóg zapłać za ofiary  złożone na rozbudowę kościoła: za dzisiejszą tacę przeznaczoną na ten cel  oraz za 1 i 2 kwartał 2015 r. – mieszkańcom Żelkowa z ul. Siedleckiej  – 1.150 zł,  mieszkańcom Dąbrówki Ług  za 2 kwartał 2015 r  – 8. 980 zł, mieszkańcom Gołąbka za 2 kwartał 2015 r  – 5.775 zł a także indywidualnym ofiarodawcom – 100 zł. Listy dobrodziejów i ofiarodawców wywieszone są w gablocie przed kościołem.
11.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Dąbrówki Ług z Osiedla na Bajkowej sprzątali: Monika i Bartłomiej Łukasiewicz, Anna Grochowska, Anna Chmielewska, Aneta i Gabrysia Wyczółkowskie, Jolanta i Kinga Kluczek, Leszek, Maria, Karolina, Dawid Wilińscy, Alicja, Milena, Grzegorz, Mateusz Boguccy. Bóg zapłać wszystkim rodzinom z Dąbrówki Ług za ofiarne zaangażowanie  na rzecz czystości naszego kościoła i terenu wokół świątyni. Bóg zapłać też za ofiary złożone na kwiaty.
Na poniedziałek  i sobotę zapraszamy do sprzątania mieszkańców Skórca począwszy od ulicy Siedleckiej od strony D. Ług - z listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
12.    Ukazała się broszura pt. „Znaki wiary w parafii Skórzec”. Jest to krótka informacja o krzyżach i kapliczkach każdej wioski. Do nabycia w cenie 3 zł u ministrantów przed kościołem. Warto by każda rodzina zaopatrzyła się w te pozycje.
13.    Stowarzyszenie Kapitał-Praca-Rozwój oraz Bractwo Św. Jakuba Północno-Wschodniego Mazowsza pragną serdecznie zaprosić na spotkanie poświęcone pielgrzymowaniu szlakami św. Jakuba Apostoła w Polsce i za granicą. Spotkanie odbędzie się w salce Domu Parafialnego w poniedziałek 29 czerwca o godzinie 16:00.

Ogłoszenia - XII Niedziela Zwykła 2015

 

Ogłoszenia - XI Niedziela Zwykła 2015

 

Ogłoszenia - X Niedziela Zwykła 2015

 

Ogłoszenia - Niedziela Trójcy Przenajświętszej 2015

 

Ogłoszenia - Niedziela Zesłania Ducha Świętego 2015

 

Strona 1 z 56 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii