Zamknij  Ogłoszenia XVI Niedziela Zwykła 2017

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 23. 07. 2017 
 
1.    Zapraszamy wszystkich, którzy podjęli się Duchowej Adopcji Dziecka Nienarodzonego we wtorek  25 lipca na godz. 18.00. Prosimy przynieść ze sobą świece adopcyjne.
2.    We wtorek  przypada również święto św. Jakuba Ap. i wspomnienie św. Krzysztofa. Po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 poświęcenie pojazdów.
3.    Msza św. w intencji Ojczyzny w następną niedzielę o godz. 17.00 poprzedzona zostanie modlitwą różańcową o godz. 16.30. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na kościół.
4.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Grali. Sprzątali:  Janina i Marcin Wereda, Teresa Redes, Anna Redes, Zofia Zielińska, Bożena Paciorek, Monika Wereda, Krystyna Wereda, Iwona Zwierzyńska, Katarzyna Cabaj, Bogumiła Pucyk, Anna Michalak, Mariusz Pucyk. Na poniedziałek  i sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła kolejnych mieszkańców Grali wg listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
5.    Ks. Proboszcz zaprasza Radnych Parafialnych, Chór, Orkiestrę na spotkanie podsumowujące wspólną 9 letnią współpracę na rzecz dobra dla Kościoła i Parafii w niedzielę 30 lipca po Mszy św. o godz. 12.00.
6.    2 sierpnia wyruszy już po raz 37 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa „IDŹCIE I GŁOŚCIE Z MARYJĄ”. Informację o pielgrzymce są dostępne na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej pielgrzymki (www.pielgrzymka-podlaska.pl i pod numerem tel. 513 868 2604  - kierownik pielgrzymki). Prosimy o przygotowanie kanapek mieszkańców: Stanów, Czerniejewa, Nowak, Boroszkowa, Niwek, Gołąbka, Wólki, Drupi, Grali i Żebraka. Natomiast napoje prosimy by przygotowali mieszkańcy: Skórca, Ługu, Żelkowa Krza, Kolonii, Wsi, Zacisza, Wyględówki, Cisia, Dąbrówki Nowej i Starej oraz Wyłaz.
7.    Wzorem lat ubiegłych Stowarzyszenie Kościoła Katolickiego „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” organizuje bezpłatną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego by w ten sposób wspomóc misje, ofiary wojen, prześladowań i kataklizmów na całym świecie. Zbiórka ta, w naszej parafii  będzie miała miejsce 04 sierpnia (piątek) od godziny 7.00 do godz. 15.30. Zużyty sprzęt będzie można złożyć na parkingu przykościelnym.
8.    W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Barbara Marchel  l. 85 rodem pochodząca z Wyłaz Małych, pogrzeb w czwartek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia XV Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XIV Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XIII Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XII Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XI Niedziela Zwykła 2017

 

Strona 1 z 74 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii