Zamknij  ogłoszenia XXIX Niedzieli Zwykłej 2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA - 16. 10. 2016 

1.    Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.
2.    W naszej parafii w następną niedzielę będziemy uroczyście obchodzić Dzień Dziękczynienia za kanonizację św. O. Stanisława Papczyńskiego, Założyciela Zgromadzenia Księży Marianów.  Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył Ks. Bp Piotr Sawczuk. Bardzo serdecznie zapraszamy.
3.    W kancelarii parafialnej są do nabycia cegiełki rozprowadzane kwartalnie  przez diecezję siedlecką na sanktuarium w Pratulinie w cenie 5 zł, 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł.
4.    W miesiącu październiku różaniec każdego dnia odmawiamy po Mszach św. wieczornych. Różaniec dla dzieci codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
5.    Zapraszamy wszystkich nauczycieli  i pracowników szkół (także emerytów), pracowników świetlic i bibliotek oraz wszystkich parafian, rodziców i  uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej (Dzień Nauczyciela) - we wtorek na Mszę Świętą o godz. 14.30.
6.    Z racji święta św. Łukasza Ewangelisty – w dniu 18.X. w naszej modlitwie dziękczynnej pamiętajmy o lekarzach, pielęgniarkach, rehabilitantach, pracownikach szpitali i aptek, o tych wszystkich którzy posługują chorym i którzy odeszli do wieczności – Msza św. w tej intencji odprawiona zostanie 30 października o godz. 12.00.
7.    V i VI część katechezy przedślubnej dla narzeczonych  - w piątek o godz. 20.00  - w dużej sali domu parafialnego.
8.    W kancelarii parafialnej przyjmujemy na roczne wypominki.
9.    Osoby chcące poświęcić 1 listopada po mszy św. na cmentarzu nowy pomnik prosimy o zgłoszenie w kancelarii.
10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Nowak. Sprzątali: Jolanta Wiącek, Anna Romanowska, Kazimiera Karczewska, Włodzimierz Karczewski, Edyta i Julita Kopczyk, Grażyna Paczuska, Mirosława i Janusz Sitarz, Małgorzata i Sebastian Sitarz, Zygmunt Jastrzębski. Bóg zapłać. Na poniedziałek i sobotę zapraszamy do sprzątania kolejnych mieszkańców Nowak wg listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
11.    Taca z następnej niedzieli, przeznaczona jest na misje.
12.    Bóg zapłać za ofiary  złożone na kościół za III kwartał 2016 r. mieszkańcom Nowak -1.840 zł: oraz bezimiennie rodzinie z Dąbrówki Ług  na witraż – 1.000 zł.
13.    Dyrektor Wojciech Zgorzałek w imieniu miejscowego gimnazjum oraz klubu sportowego „Naprzód” zaprasza do wzięcia udziału w II Skórzeckim Biegu Niepodległości. Jest on doskonałą okazją by zmierzyć się najlepszymi biegaczami w okolicy lub zwyczajnie z samym sobą. Poprzez uczestnictwo w zawodach promujemy aktywność fizyczną, która jest najlepszym sposobem na utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia. Udział w biegu to także ciekawa propozycja wyrażenia swojego patriotyzmu oraz świętowania 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.                                                                                                Bieg główny odbędzie się na dystansie 5 km, a biegi dziecinne i młodzieżowe na krótszych odcinkach. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal. Wydarzenie to odbędzie się 6 listopada bieżącego roku pod honorowym patronatem Wójta Gminy Skórzec – Pana Stanisława Kalińskiego.
14.    W minionym tygodniu odszedł  do Pana: śp. Leon Świerczewski l. 86 z Dąbrówki Niwki. Wieczny odpoczynek…

ogłoszenia XXVIII Niedzieli Zwykłej 2016

 

ogłoszenia XXVII Niedzieli Zwykłej 2016

 

ogłoszenia XXVI Niedzieli Zwykłej 2016

 

ODPUST PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW.- 2016

 

ogłoszenia XXIV Niedzieli Zwykłej 2016

 

Strona 1 z 68 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii