Zamknij  Ogłoszenia - Niedziela Zesłania Ducha Świętego 2015

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE 
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 24. 05. 2015

1.    W dniu dzisiejszym w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odśpiewanie hymnu „ O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Dzisiejsza Uroczystość kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.
2.    Skórzeckie Stowarzyszenie Dobroczynne organizuje doroczny Dzień Dziecka na placu przy Gimnazjum w Skórcu dzisiaj od godz. 14.00. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla dzieci - wstęp wolny.  Zaproszone są wszystkie dzieci z rodzinami. W programie: loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, plac zabaw dla dzieci, występy, konkursy.
3.    Trwa Seminarium Odnowy Wiary Szkoły Nowej Ewangelizacji - zapraszamy do kościoła na kolejne spotkanie dzisiaj na godz. 18.00.
4.    Bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa majowe po Mszach św. wieczornych. Zachęcamy również do uczestnictwa w tych nabożeństwach przy kapliczkach i przydrożnych krzyżach.
5.    Jutro Święto N.M.P. - Matki Kościoła. Msze Św. o godz. 7.00 i 18.00. Na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy podjęli się duchowej adopcji dziecka nienarodzonego. Prosimy zabrać ze sobą świece adopcyjne.
6.    W najbliższy czwartek po Zesłaniu Ducha Świętego tj. 28 maja  – obchodzić będziemy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00.
7.    W następną niedzielę zbierać będziemy podpisy wspierające Obywatelską Inicjatywę Ustawodawczą „Stop aborcji”. Prosimy o przyniesienie dowodu osobistego, ewentualnie o podanie numeru pesel.
8.    Za tydzień na Mszy św. o godz. 17.00 modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. Msza św. za Ojczyznę poprzedzona zostanie modlitwą różańcową o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy, a dziś już wykażmy miłość do Ojczyzny biorąc udział w wyborach prezydenckich.
9.    Bóg zapłać za ofiary  złożone na rozbudowę kościoła: za 2 kwartał 2015 r. – mieszkańcom Żelkowa Wsi – 3.040 zł i mieszkańcom Wólki Kob. za 2 kwartał 2015 r. – 1.770 zł oraz nowożeńcom Dianie zd. Wereda i Łukaszowi Kadźmierczakowi na witraż do okna nad chórem „Maryi adorującej Krzyż”  – 500 zł. Listy dobrodziejów i ofiarodawców wywieszone są w gablocie przed kościołem. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na rozbudowę kościoła.
10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Dąbrówki Ług z ul. Wyszyńskiego sprzątali: Barbara Piekart, Grażyna Wereda, Jadwiga Komorowska, Danuta Olszewska Elżbieta Bąbiak, Marianna Wereda, Apolinary Gręzak, Anna Potera, Romualda Wereda, Marlena Karpiarz.  Na poniedziałek  i sobotę zapraszamy do sprzątania kolejnych mieszkańców Dąbrówki Ług z ul. Wyszyńskiego z listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
11.    W dniu 6 czerwca 2015 r. odbędzie się nad Jeziorem Lednickim Spotkanie Młodych pod hasłem „W Imię Ducha”. Koszt przejazdu i udziału w tym spotkaniu wynosi 60 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Pawła.
12.    Organizujemy pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dniach 30-31 maja 2015 r., po drodze zwiedzanie Przemyśla i pałacu w Krasiczynie. Koszt 160 zł. Zapisy w kancelarii.
13.    Wójt Gminy Skórzec zaprasza na Święto Ludowe w dniu 31 maja br. zapoczątkowane Mszą św. o godz. 12.00 - w intencji Polskiej Wsi. W tym roku obchodzone będzie pod hasłem: „25 lat Samorządu Gminy Skórzec”. Szczególne ciepłe zaproszenie kieruje p. Wójt do wszystkich radnych i sołtysów z całego 25-lecia. Czekają ich miłe niespodzianki.
14.    Fundacja TULLIANO zbiera uszkodzone, niepotrzebne różańce, które będą odnowione i przekazane młodym podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce. Takie różańce do 04 czerwca można przekazywać do zakrystii do br. Franciszka.
15.    W minionym tygodniu odszedł  do Pana: śp. Władysław Gut l. 68 z  Cisia Zagrudzia. Wieczny odpoczynek….

Ogłoszenia - Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 2015

 

Ogłoszenia - VI Niedziela Wielkanocy 2015

 

Ogłoszenia - V Niedziela Wielkanocy 2015

 

Ogłoszenia - IV Niedziela Wielkanocy 2015

 

Ogłoszenia - III Niedziela Wielkanocy 2015

 

Strona 1 z 55 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii